| mg112mada a întrebat:

Avand in vedere faptul ca eu sunt o fire mai emotiva, mai miloasa, credeti ca este o idee buna sa ma inscriu la cursuri de prim ajutor?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Sigur! Daca tu simti ca vrei sa faci acel curs, de ce nu. E bine pentru tine, inveti multe lucruri, iti faci noi prieteni, poti sa ajungi voluntara.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da, ai face un lucru bun.
Multă baftă.

| zurick a răspuns:

Bineinteles.Daca tu asa simti, poti face acest lucru si cu siguranta ai felicitarile mele pentru oameni ca tine.

| VladGH a răspuns:

NU pentru ca vei suferi foarte mult. Da, pentru ca vei fi cea mai buna si grijulie in lucrul tau. Bafta!