| dragos921 a întrebat:

Avand in vedere noile marturisiri ale celor de la FBI despre extraterestrii
http://stirileprotv.ro/......1-cm.html.
Voi ce credeti? Este adevarata sau nu? Credeti in Dumnezeu sau in existenta extraterestrilor?
In biblie zice ca D-zeu a facut doar pamantul, omul si totul de pe pamant, dar nu zice nimic ca El a facut spatiul sau extraterestri. Voi ce credeti?

Astept sa ma lamureasca si pe mine cineva ca sunt cam in ceata!

Răspuns Câştigător
| Mihai_4682 a răspuns:

Salutare

uite nu stiu daca e adevarat sau nu, dar avand in vedere ca noi suntem un firicel de praf in univers si exista atatea miliarde si miliarde de planete e foarte posibil sa existe planete care sa contina viata chiar si inteligenta.
Daca tu incerci sa-ti raspunzi la intrebarea asta luandu-te dupa ce au scris niste oameni vechi care nu aveau cunostinte despre multe lucruri mai ales originile universului sau vietii etc pai eu te sfatuiesc sa te gandesti mai bine unde catu raspunsuriwinking

4 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Nu.

| Alina12389 a răspuns:

Buna eu sunt o lucratoare la stantia de rachete, iar buneii mei au studiat autopisia extraterestrulu in 1947.Eu sint in Londra, ieri seara a aparut o umbra de extraterestru in fata casei mele, dar cind am ajuns acolo era numai ozn-ul. Bucurate ca noi nu sintem singuri in univers.

Răspuns utilizator avertizat
| Andis a răspuns:

Sigur nu te uiti prea mult la desene PrettyDollRock ca l-a rapit ca asa si asa asta e exista Dumnezeu a creat si pamantul si galaxiile si planetele nu le-a creat ca sa fie singure le-a facut sa fie populate de cineva poate daca la,, rapit'' pe omul ala cum zici poate a vrut sa-si faca rasa de extraterestrii prezenta