| Anonim_5535 a întrebat:

Avem vreo vedeta(de muzica) pe Tpu.ro cunoscuta de Romania?
Dovediti!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Florin Grozea : http://www.tpu.ro/utilizator/bcje
Mihai Sturzu : http://www.tpu.ro/utilizator/apcd

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu insa daca exista o punem de un fan-clubwinking

| Silvia a răspuns:

Sunt doi baieti...de fapt au cont pe site, dar nu au mai accesat de mult TPU.Este vorba de Florin Grozea si Mihai Sturzu, doi dintre cei trei membrii ai formatiei Hi-cu.Au fost invitati de catre admini acum cateva luni pentru la raspunde la cateva intrebari.happy

| Silvia a răspuns:

Bai, daca eu am scris H I - Q, de ce apare hi-cu?rolling on the floor

| Pisiii :x a răspuns:

Eu in persoana... O intreg si pe Madonna la dus! rolling on the floor

| Anonim_5535 explică:

@silvia.baaa.ce pana mea?!
Habar n-am si care ar fi adresele lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! Dovada: candidez la presedentia manelelor si am autografe, poze, postere cu Marean Valorosu`, sunt cea mai mare fana a lui, mi-a promis si un duet :X:Xbatting eyelashes. Nu mai vorbesc despre Fernando de la Caransebes, cu care am inregistrat 3 hit-uri :X:X, deci poti veni oricand sa-mi ceri autografe. Ma gasesti langa groapa de gunoi rolling on the floor.