| superpissy40 a întrebat:

Aveti cumva idee de la ce librarie/magazin pot lua aceste 2 carti? Imi trebuie la romana pentru luni cel tarziu.Am cautat la libraria Eminescu, dar nu am gasit nimic. Uitati cartile: https://www.google.ro/......ps?/search Credeti ca ar fi bine sa dau un telefon la editura Art sa intreb? Sau stiti unde au sediul editura Art, fiindca pe site nu scrie nimic. Funda :)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poti sa le ceri online, vezi jos daca are pusi termeni si conditii inseamna ca sant seriosi si nu vei lua teapa, poti plati in ramburs