| TheGentleman a întrebat:

Salutare!

Ați gustat noul Jack cu cola? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pot sa raspund daca nu am baut?
dar promit ca am sa o fac!

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Hehe ms pentru funda, cineva are si simtul umorul pe aceasta platforma, nu suntem toti doar crispati aiciwinking

| TheGentleman explică (pentru Simpatic):

Https://www.mega-image.ro/......0ml/p/9722

La mega. Mi se pare aiurea că doza ești forțat să o bei pe toată, la sticlă pui dopul și gata (adică mai mult de un pahar

| Simpatic a răspuns (pentru TheGentleman):

Eu o beau toata sa stii daca sunt mancat, dar dupa aceea nu stiu de ce sunt in stare, sa nu ma supere nimeni! happy

5 răspunsuri:
| DarknLight a răspuns:

Prin "Jack" te referi la faimosul JB?!

Nu cred laughing) din research pe net, cred că te referi de fapt la Jack Daniels happy

Cred că totuși le-am încercat o dată prin liceu, pe acestea 2 cu fix ce spui tu aici, suc. happy Aveau gust bun, să știi, ceva "dulce-usturător, înțepător" cam așa aș descrie gustul. Deși totuși nu-mi aduc bine aminte dacă era JB, Jack D ori Garone. laughing) Dar cert e că, nu aveau gust rău.

| TheGentleman explică (pentru DarknLight):

Nu, Jack Daniels, am pus link mai sus