| Bacemi a întrebat:

Aveți cumva prin casă cărți de joc yu-gi-oh pe care ați vrea să le donați sau vindeți la un preț rezonabil? Sau știți pe cineva care le ține de bibelou? Mersi!

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Si cartile mele au sfarsit la gunoi laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Am vazut eu mai demult anunturi pe OLX si pe Okazi dar sunt foarte scumpe si sunt si imitatii ieftine.

| Bacemi explică (pentru Doarunaltutilizator):

M-am uitat și eu azi acolo dar cer mult prea mult. Adică mi le doresc, dar nici așa mult să dau câte 2 lei pe carte sau știu eu + transport. Aș da un 50 - 70 de lei pe câteva sute. Mă joc acest joc cu nepotul meu și aș vrea cărți noi pentru lupte mai interesante, în mod special monștri cu efect și magii, capcane.

Răspuns utilizator avertizat