| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee care sunt partcipantii din sezonul 4 de la Te cunosc de undeva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, inca nu sau confirmat. Si eu abia astpet show. big grin

| costineladamian a răspuns:

Concurentii sezonului 4 TE CUNOSC DE UNDEVA sunt Anda Adam, Pepe, Dalma, Matteo, Ellie White, Jean De La Craiova, Maria Buza si Mike Diamondz.

| Mărgă_Alex_1999 a răspuns:

Se stie doar de Anda Adam ca va ramane. Si eu caut in continuare sa vad. Nu poti afla decat daca te duci la filmari.

| Mărgă_Alex_1999 a răspuns:

Hey, am aflat ^_^.
Pepe, Anda Adam, Maria Buza, Dalma Kovacs, Matteo, Dumitru Botnaru si Jean de la Craiova.