| MueGuessWho a întrebat:

Aveti idee cand incepe te cunosc de undeva sezonul 3?

8 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Deocamdata nu exista o data stabilita, dar Andreea Balan tocmai a anuntat pe pagina ei de facebook ca luni vor incepe filmarile la sezonul nou. Deocamdata se stiu prezenta a 3 concurenti: Ioana Anuta, Pepe si Simona Nae si este posibil sa il revedem pe Jorge in al treilea sezon (dupa ce a anuntat la X Factor in finala ca are nevoie de noi "colegi")

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu se stie deocamdata.

| Ramona000 a răspuns:

O sa anunte peste vreo 4-5 luni cred

| Anonimatttt a răspuns:

Pe 16 februarie incepe happy

| hurricaneX a răspuns:

Nu stiu sigur, dar ce stiu e ca un concurent de la X Factor tipa blonda a primit o invitatie la Te cunosc de undeva, poate o s-o vedem si pe acolo. happy

| yoalex01 a răspuns:

Te cunosc de undeva sezonul 3 incepe pe 16 februarie mai multe detailii aici: http://goo.gl/aBmDm