| Sara2 a întrebat:

Aveți idee dacă sucul de portocale din supermarketuri pe care îl storci tu direct în sticlă, conține zahăr adăugat? Printre portocale când se storc se adaugă zahăr? Sau e natural?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel din magazin sau lant de supermarket vine cu multe ingrediente mai putin ortodoxe, conservanti artificiali, chimicale. Cand faci acasa vezi ce bei

| Sara2 explică (pentru mgtow):

Nu cred că m-ai înțeles. Cel din aparat, sunt portocale într-un aparat, tu iei sticla goală și o umpli, șe se vede cum se storc portocalele. La el mă refer

| mgtow a răspuns (pentru Sara2):

Nu are nimic, doar portocalele posibil sa fie vechi si sa aiba un gust ciudat

| Justme79 a răspuns:

Buna in mare parte cred că da dar îți poți da seama după gust cel mai bine cu cât este mai natural sucul făcut cu atât se simte că este puțin înțepător atunci când îl vei bei cel puțin asta am văzut eu in anumite cazuri