| kikinoname a întrebat:

Aveti idei de nume de cont pe site-uri?(ex.hi5)

Răspuns Câştigător
| eliza a răspuns:

Buna! pai '' happy'' sau'' papusica'' draguta'' sau ''fabuloasa''sau '' velebra'' sau '' asta sunt eu '' ti-am dat cateva exemple. succes! pa pa!

38 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ghicicinesuntwinking

Shin
| Shin a răspuns:

"kikinoname" mi se pare foarte mistowinking
Shin

| cutie a răspuns:

Cutie.fara.ciucolatahappy

| Diva a răspuns:

Winter_of_frozen_dreams

| andreig a răspuns:

"Loc de parcat" laughing)

| kikinoname explică:

happye ce? am nevie de raspunsurilaughing

| ShaKuri a răspuns:

Ai creat panica cu intrebarea astalaughing.

| Antrax a răspuns:

The Dark Qeen

| REMiXDJ a răspuns:

Vrajitoarea-cea-Rea
Ratzusca-Stecherita
Eu-Tu-si-un-Broscoi
Broscutza-Fermecata
EMO-KYKY

| SuneteDeChitara a răspuns:

Laurym mersi mult pentru nume l-am foolosit eu si mi-a fost de mare ajutor

| SuneteDeChitara a răspuns:

Soarece de biblioteca

| Kiko a răspuns:

Eu am MisterySunshine. Mama imi spunea Sunshine si am mai adaugat ceva.big grin

| JustLiveYourLife a răspuns:

Am si eu cateva : Bebitzza love'Ss pink, {numele tahu} zboara in lumea balonashelor; {numele tahu} are vise rozzz, eu il am pe asta la hi5 : ZuzZY OFFICIAL hi5 page ->shut up and smile

| LollaBolla a răspuns:

ISmokeAer laughing mi se pare mistohappy
Diva4Fun
iLoveYou
KikiHereJustForYou (inimioare, stelute ce vrei tu)
YouAreMyLife
TocsicLove (inimioare, stelute)
iSmileforLove

Nu mai am ideihappy sper ca te-am ajutat cat de cat happy

| RwoarrxKandii a răspuns:

Eu am × layla ѕayѕ→мaтa-ι eмo вăă xD · × laughing

| nicole94 a răspuns:

Sallhappy
§ẘḗḗṫ ḡḭṙḽ;* the_queen_of_the_world, sunt mai multe. cauta pe net...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akadela_bella laughing asa are o pretana de-a mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei dar mie nu-mi place nici un alt nume toate sunt niste prostii. in primul rand numele trebuie sa fie special. de exemplu rose (trandafir ), i love you ( te iubesc ), sweety girl, (numele) and rock..., sau unele trebuie sa fie chiar numele propiu cu ceva adaugari bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"blue angel" "bombonica dulce" "luna imi zambeste" "...[numele] te iubeste" "papushica tuturor jucaria nimanui" etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti poti spune Web Master

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu : мιѕѕу ∂єνιηє тιgяσαι¢α, мιѕѕ ѕωєєту, мιѕѕ ∂єρєη∂єηт-----¢σℓα ¢υ gнιαтzα, мιѕѕу є ρє тяєη∂, мιѕѕу kik mic
sper sa-ti fi fost de ajutor.
Ceao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am illegal lover :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...:))... sper sa iti fie de ajutor.: þaหัŤﻉЯª rǾž ׃ჯ ╳• asta Mik tzo0fo0liTa •╳ ╳→ღ♥•дµ яαmдs ñµmдỉ lдcяimi Dﻉ iµbiяﻉ•♥ღ← ╳ ☆ C ☺ρٱ ℓ ● Σ ﭐ ç ★ ● ☞ღPiNk gIrLღ ๏ ̯͡๏ βﻍβϊТsª ♥ ● מεϐ1 βӑӑӑ ☻ cu placere succes sper ca iti ajunge daca nu contacteazama http://andreea-shmechera.hi5.com. ti pup papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

╚»ღ☺♥☺♥♥•°[ kikinoname]●♥♥•°●☺☺♥ღ«╝ ▪●ÐεℓÿcÿO∂s∂ Th∂●▪ ╔═♥══╗[ kikinoname]║▌Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ KιsS мє agaιη ™ aηd тнєη Rємємвєя мє ®° ღ♥•º°"˜¨[ kikinoname] ¨˜"°º•♥ღ [tot eu Deiiaa] daca mai vrei spune adica da un msg pe hi5 si iti dau [http://andreea-shmechera.hi5.com] ti pup din nou mai vb :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euu am ☻ §huŧ uþ ∂иd §mїŁê ☺
acum caut si eu unul` nou`laughing
pe asta il am de 3 zile si deja m`am cam plictisit de el`rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am lasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corleone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu niste idei.pentru un nume de hi5straight face. plz[-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru fete poate fi "sexy brunette"
si pentru baieti... scuze nu am nici o idee