| anonim_4396 a întrebat:

Aveti imaginatie bogata?

50 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Legat de imaginație, nu știu cât de bogată e dar eu zic că e suficient de bogată.

| anonimg a răspuns:

Cateodata. Cand e burta goala sunt plin de imaginatie; cand e plina nu vreau sa ma mai gandesc la nimic. happy

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, chiar foarte bogată.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Si eu

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ooooooooo foarte foarte foarte bogata laughing

| Dorotheea21 a răspuns:

O imaginatie cu adevarat "bogata" cred ca este aceea care intr-un final se si concretizeaza. Sunt persoane care si-au inchipuit (imaginat) inca din copilarie ca vor fi inventatori, exploratori sau mari cercetatori, si au si devenit, persoane care in timp ce citesc o carte, reusesc sa se transpuna, sa se identifice cu intriga ei, sau persoane care daca isi imagineaza ca ii doare capul, in cateva minute corpul face pe plac creierului, si ii doare capul. big grin
Problema cu astfel de oameni este ca sunt foarte rari iar restul nu inseamna nimic, ca doar nu-i doare in tastatura pe acestia de mai sus sa scrie: "Da, foarte bogata!", "Da, incredibil de bogata!". laughing
Ar fi fost interesant sa explice macar unul, cum, in ce fel, are el o "imaginatie" atat de minunat de bogata. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dorotico,, mai traiesti? Ce mai faci tu?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi imaginam ca o sa apari, si... iata-te! laughing
Oh! big grin Am o infinit de bogata imaginatie! happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Te-ai uitat la meciul de sambata trecuta?
Apar ca sa-ti fac tie ziua mai frumoasa/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. happy
Nu sunt chiar atat de interesata de meciuri, cum ai crezut tu.
Daca vad trei pe an, e bine. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ai stiut sa-mi zici de Premier League, e de apreciat asta!
P.S : esti frumusica/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu apreciezi orice, legat de fotbal. laughing
Stiu ca sunt frumoasa, nu "frumusica", si o stii si tu, doar m-ai vazut in mai multe instantanee, dar fie si ca tine. big grin Nu vreau sa-ti stirbesc aura de "baiat rau". happy
P.S. Pui o intrebare interesanta?
Ce am citit azi, ma trimite direct la perna. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Cum sa nu apreciez maretia sportului?
Modestia asta... s-o bata vina! Arati bine,, nu contest/
Ma stii pe mine drept baiatu' cu intrebari interesante? Eu nu stiu cum ma cheama si vrei sa pun intrebari despre teoria conspiratiei sau nemurirea sufletului?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Nu stii nimic despre modestie.
Cand esti pupata in fund si la propriu si la figurat de pe la 15 ani, modestia isi cam da ultima suflare. Nu ai cum sa intelegi, pana nu ti se intampla.
P.S. Invata sa intrebi!
Noapte buna. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Razgaiata te-ai facut, sa nu te recunosc!
Voi femeile iubiti atentia si laudele

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Mincinosule! Stii ca eram, nu "m-am facut".
Stai linistit, nu am ganduri cu tine, deci nu va trebui sa-mi stai la picioare.
Ti-am cerut doar sa pui o intrebare pentru ca ma plictiseam. happy
Buna de dimineata. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

'Printesica lui tata' bwhahahahahaha!
Daca aveai ganduri cu mine,, trebuie sa-ti stau la picioare sau cum? Mai ai de invatat si de mancat paine in continuare pentru asta, un barbat adevarat nu cedeaza in fata unei femei ( depinde de situatie)
O sa pun, lucrez momentan la acest aspect, sa scot din joben o intrebare de Oscar.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor Abuzul de meciuri te-a facut sa incurci "barbatiile"?
Un "barbat adevarat" cedeaza intotdeauna in fata unei femei, conditia este ca ea sa nu fie toanta sau stramba, de asemenea, un "barbat adevarat" raspunde macar la "Buna dimineata"!
Nu a fost si cazul tau... big grin
Nu mai lucra la jobenul ala, ia niste andrele, o sa ai timp si de ele, si de reflectat asupra "barbatiei".
Anul acesta, atat cat mai este din el, nu imi vorbesti!
Asta inseamna ca nu imi raspunzi la intrebari, nu imi adresezi comentarii si nici mesaje.
Am sa ma gandesc in acest rastimp daca prelungesc ad infinitum starea ta de "barbatie" muta, tu incearca doar sa nu devii patetic scriindu-mi. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Da' ce repede te-ai suparat, ai pus botul la gluma mea.
In legatura cu salutul,, nu am sesizat ca era un salut, am crezut ca e continuarea frazei : 'Ti-am cerut doar sa pui o intrebare pentru ca ma plictiseam/Buna de dimineata',, am facut conexiunea gresita aici, si tind sa-mi cer scuze!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Razi tu razi... dar e grav cand se pune botul la o gluma/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Îi grav multe.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Grav de-a dreptul!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și de-a stângul laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ala-i piciorul de urcat in tramvai

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dar în autobuz?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cum sa nu, e bun si stangul.

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Esti mamaliga dupa ea de mult timp. Credeam a Florentina era feblețea ta

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Ce faceam eu se numea joaca pe atunci, dar nu esti deloc bolnav cautand o conversatie de acum 4 ani...

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Care e boala si care ar fi simptomele? Raspunsurile nu sunt multe la numar. Daca nu ar fi fost normal sa le vezi, erau scoase, arhivate sau private. Paranoia e boala. Si mitomania

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Bun, iar problema ta care e?

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Raspunde. Pentru ca ma urmaresti si ma jignesti fara motiv. Dar cand fac eu asta, sunt bolnav. Explica-mi.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Deci recunosti ca ma urmaresti? Bwhahahaha

Nu te urmaresc, am altele de facut decat sa imi pun mintea cu un troll, nu ajung nicaieri, tu fa ce stii mai bine si nu te mai baga in seama.

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Multe altele ai de facut. Jucat fifa. Si stat pe discord. Analizat conturi de TPU. Nu te urmaresc. Am urmarit activitatea Evelinei. S-a intamplat sa fii scaiul ei.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Nu analizez conturi, cand vei intelege ca imi dau seama cine sunteti din cateva fraze?

Ma relaxez, numai nebunii lucreaza toata ziua, mi-am facut programul cum am vrut, trebuie sa stii sa negociezi

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Cine sunt?

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Un trist cu viata 0

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Pari confuz.

Drimmero
Rank 41 din 1.386.736
Răspunsuri date 20.365

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Cont de 5 ani facut, un singur cont. Daca ti-ai lasa doar un cont si n-ai umbla ca dobitoaca dupa 5-6 ai fi avut mult mai multe raspunsuri

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Care sunt cele 5 conturi?

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Si daca esti capabil argumenteaza de ce sunt conturile mele. Mereu fugi cand ajungem la partea asta. Fa un efort

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Curious, arda si inca altele de care nu-mi aduc aminte

| troleibuz a răspuns (pentru Drimmero):

Roaga admina sa verifice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult bolnava dar o ascund destul de bine.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Asa cred.

| August99 a răspuns:

Asa si asa

| Juviia a răspuns:

Da.

| aCek1ng a răspuns:

Da.