| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti incredere in sistemul de sanatate ROMANESC de stat?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Maxima, pe bunicu l-a omorat un diagnostic gresit.

Culmea ca nici la privat nu e mereu sigur(poate sunt cam rau, la privat e destul de bine, dar s-a intamplat odata si sunt putin revoltat). Am fost acum cateva luni la o clinica privata si mi s-a spus ca n-am nimic, sa nu-mi fac griji, noroc ca am fost la alta si totul s-a rezolvat.

Imi pare rau ca unii "medici" ne fac pe noi sa generalizam, sunt multi foarte buni(profesional si sufleteste), tot respectul pentru ei!

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Evident ca are si foarte multe lipsuri, poate oi fi eu putin naiv, insa pot spune ca am incredere. Am avut de-a face pana acum cu doctori foarte buni, foarte bine pregatiti, doctori care, mai presus de toate, erau oameni (am intalnit si o fitoasa la judet la Constanta pe care am evitat-o din secunda doi si la care n-am mai vrut sa apelez). Am avut unele probleme, am trecut si printr-o operatie, insa totul a decurs perfect, iar eu m-am simtit foarte bine, m-am simtit in siguranta.

| Idkidk a răspuns:

Cine are? o.o

| Anonimuserr a răspuns:

Nu, sub nici o formă NU:
În Bucureşti poţi spune că esteun sistem bun dar în provincie nu vreau să comentez.

| deeeaqq a răspuns:

Clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,doar ca n-as vrea sa ma imbolnavesclaughing

.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Адина a răspuns:

Nu, scuze.