| anonim_4396 a întrebat:

Aveti tatuaje? Daca da, cate si ce reprezinta? De ce credeti ca aleg unele persoane sa-si faca tatuaje?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am.Două.
Pentru ca vor?

| Drimmero a răspuns:

Din pacate n-am, sunt pe vine, am avut alte prioritati si d-aia nu le-am facut pana acum. Tatuajele sunt misto, exprima in primul personalitatea (asta daca e ce trebuie si nu porcarii precum nume de fosti/foste, nume in chineza sau tatuaje de puscariasi), altele exprima un mesaj, altele sunt facute pentru a vedea cei care le fac ''cum le sta'' si tot asa, motive sunt N.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nup.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am, si ma bucur ca n-am avut bani cand eram mai mic.
Tatuajele ar trebui sa fie pentru puscariasi sau militari.
Insemnare obscena a corpului combinata cu lejeritatea calduta a vietii pe care o duc cei care nu fac parte din categorii ca cele mentionate mai devreme mi se pare foarte ne la locul ei si chiar ridicola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trandafiri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Contează?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Un trandafir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Frumos? Nu amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca poate fi amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci trebuie sa ne punem de acord ca nu suntem de acord si cu asta sa punem capat unei alte discutii productive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sigur.Ar fi pacat sa-ti irosesti timpul cu o astfel de discutie neproductiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Trandafir. Ai zis ca te-ai desparti de iubitul tau daca ar incepe sa aiba probleme cu bani... de ce e in regula pentru tine sa faci asa ceva in timp ce unul care se desparte de persoana iubita pentru ca afla ca nu poate sa aiba copii face ceva foarte urat si egoist si rau?

| blackann a răspuns:

Da, un pinguin pentru ca este porecla mea si un tatuaj audio cu latratul cainelui meu care nu mai e.