| DenisaNicoletaG a întrebat:

Aveti un vis care va doriti sa devina realitate? happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Să îmi permit să călătoresc prin toată lumea, să cunosc alte culturi și oameni faini din alte țări alături de care să trăiesc experiențe plăcute, inedite.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Bacemi):

Bai, ce-mi place raspunsul tau happy

48 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cand eram mai mic, imi doream sa fiu Trenuletul Thomas. Visele nu devin realitate. *lacrima*

| RAY a răspuns:

Mare e prostia e in tara asta, visul este sa calatoresc in jurul lumii, sa imi fac o iubita, sa zbor in cosmos, al tau care e?

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Nu stiu daca am vreun vis, nu prea acord importanta vietii mele happy

| Drimmero a răspuns:

Momentan visul meu este :
https://www.google.ro/......ps?/search

| T0T a răspuns:

Cred că da, însă în momentul ăsta nu prea mă mai gândesc la visuri ci la realitate.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Totusi, iti doresc indeplinire placuta a visului tau! happy

| RainmakerX a răspuns:

Am un vis si ma straduiesc sa-l fac sa devina realitate.

| Nemessys a răspuns:

Da... Ca toata lumea sau cel putin o mare parte din ei, sa devina mai destepti. Si prin destepti ma refer la modul de gandire, nu la cantitatea de informatii. Sa devina mai buni la suflet, sa nu fie egoisti si sa aiba curajul sa fie ei insusi sau diferiti.

| untu a răspuns:

Visez ca mi-as dori sa am o familie fericita si un loc de munca!

| GoldenZenith a răspuns:

Un duet cu Andra.
Sau Salam. Este bine și cu Salam.

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Succes cu Salamul! laughing

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai adus vorba de atatea ori de Salam, incat incep sa cred ca o spui in mod neironic. laughing Are you alright?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

What?! IRONIC. IRONIC a fost.
phbbbbt ferească Dumnezeu de altceva.

| Superior a răspuns:

Sa am o femeie frumoasa si sexy langa mine, copii cam ca mine, bani. Ca si lucru am 2 variante : a) sa ajung programator IT si designer, sa lucrez la propria companie de jocuri, sau la Ubisoft/EA Games. b) Sa am propria firma de automobile sport si exotice, eu fiind designer si patron al companiei (probabil foarte greu de realizat).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

'Copii cam ca mine''
Adica niste pampalai?

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica...

| deeeaqq a răspuns:

Da

| Yaesmin a răspuns:

Întotdeauna mi-am dorit să fiu tratată ca o regină, sa am coroană și sa am servitori care să facă ce vreau eu.(ca Suleyman)

| ShaOfHatred a răspuns:

Visele nu devin realitate.

| DenisaNicoletaG explică:

De ce ai parerea asta despre tine mai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar din pacate nu poate deveni realitate. Soarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar daca nu e posibil ma multumesc cu "putina" narcolepsie... macar asa sa-mi "traiesc" visul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu este să îmi îndeplinesc toate visele, să le fac realitate.
No hai, fiindcă nu te-o întrebat nemenea, tu ce ai răspunde la întrebare?

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Nu as raspunde, fiindca nu stiu daca am vreun vis happy

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da, dar e secret.

| August99 a răspuns:

Da

| m1dn1gh7 a răspuns:

Sa devin una cu infinitul.

Răspuns utilizator avertizat
| Elide a răspuns:

Era sa mă înscriu la emisiunea mireasa pentru fiul meu și sa câștig marele premiu dar cum emisiunea a luat sfârșit asta e sadhee hee

| Kiwibibilă a răspuns:

Să aflu cum *** de existăm.

| Fumiko a răspuns:

Da am

| Tiger7777 a răspuns:

Da, ca peste 10-15 ani sa am o nevasta si niste copii frumosi, sa fiu fericit si sa ajung Programator IT, dar nevasta sa fie bomba

| DenisaNicoletaG explică (pentru Tiger7777):

Vezi sa nu explodeze laughing

| Tiger7777 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ce vrei sa zici cu asta?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Tiger7777):

Nimic happy

| Andrei277 a răspuns:

Sa lucrez la Disney Channel intr-un show gen, cu oameni cu superi puteri (oricum stiu ca nu o sa se intamplelaughing )

| NeaMih4i a răspuns:

Da, acela este sa existe hack in viata reala

| Anngela a răspuns:

Eu imi doream sa fiu celebra cu vocea mea

| CristiRx8 a răspuns:

Sa fiu sanatos eu cu familia ca de restul sa ma ocup eu.