| Goddessss a întrebat:

Aveți vreo idee de ce pe Instagram îmi apare ceva de genul '' persoana x a distribuit 8 postări? ''
Și când apăs sa vad despre ce e vorba, nu mai apare.
Nici la setări nu merge

4 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Este posibil ca aceasta să fie o problemă de afișare sau o eroare temporară a aplicației Instagram. În acest caz, recomandabil ar fi să încercați să reporniți aplicația sau dispozitivul dvs. În cazul în care problema persistă, ar putea fi necesar să verificați versiunea aplicației Instagram pentru a vedea dacă este actualizată la cea mai recentă versiune disponibilă. În caz contrar, ar putea fi necesar să o actualizați pentru a rezolva problema.

Dacă problema persistă după încercarea tuturor acestor soluții, ar putea fi necesar să contactați asistența tehnică Instagram pentru a vă ajuta să o rezolvați. Ei ar putea să vă întrebe să le furnizați mai multe detalii despre problema pe care o întâmpinați, cum ar fi versiunea aplicației Instagram pe care o utilizați, tipul de dispozitiv pe care îl utilizați și orice alte informații relevante.

| dullcat a răspuns:

Cred ca nu esti destul de activa pe cont? De obicei apare asa la cei care nu au dat follow decat la foarte putine conturi, si atunci primesc notificari cumva de la conturi din sferele de interes, sau de la putinii followeri pe care ii are.Platforma,,te incurajeaza'' sa petreci timp pe ea.

| Goddessss explică (pentru dullcat):

Da, bingo, ai nimerit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi apare la Facebook persoana x este live si cand dau sa vad zice ca nu merge