| OnePiece a întrebat:

Aveti vreo rezolutie pentru anul 2018?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu ai uitat limba romana, sau doar esti in Anglia si ai forgot sa speak romaneste?
In limba romana se spune "ce dorinta ai pentru noul an".

| OnePiece explică (pentru ardnaxur1961):

Auzi "am uitat limba romana"

Nu fi profesor de romana pe aici. De ce trebuie tu sa critici?

| RAY a răspuns:

4k clar

| OldSoul a răspuns:

4k ultra hd. Nu mi-am permis oled, asta e, poate la anul.

Inafara de asta, vreau sa fiu mai implinit decat am fost anul acesta, cred ca asta le include pe toate.

| GoldenZenith a răspuns:

Să mă mărit și să fac 5 copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iau licenta de economist dupa ce am absolvit faculta in 2012. Specializare IT si ceva curs de peisagistica. Amin.

| BIoody a răspuns:

Lel x2 laughing

| BIoody a răspuns:

Pentru 2k18 imi propun o rezolutie cat mai optima pentru viata big grin bine cel putin sa fie peste 1080p ca m-am saturat sa fiu doar in HD laughing)))) clatitee

| Andwta a răspuns:

Sa am o altă viață.

| Petrovic a răspuns:

Să îmi perfecționez in vorbire limbile finlandeză, sârbă și slovenă. Dacă vorbește cineva aceste limbi, vă rog mesaj în privat pentru a conversta în acestea.

| Anonim820 a răspuns:

Da,4k.

| Layyla a răspuns:

4k normal!