| LoveBellaLoveEdward a întrebat:

Azi am descarcat un noi YM!, dar nu merge sa ma loghez cu niciun id. Cum as putea sa imi remediez situatia?

1 răspuns:
| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Am avut exact aceeași problemă! Trebuie să urmezi următorii pași:
-Mai întâi de toate eu am procedat să îmi pun un antivirus în calculator și m-am gândit la BullGuard.Este foarte bun și trebuie doar câțiva pași ca să îi ai
-După ce l-ai instalat instalează și messengerul dorit (recomandat și messenger 11)
-Acum doar aștepți și după te poți bucura de messenger!
O zi frumoasă! Succes!