| anonim_4396 a întrebat:

Azi am test la fizica, ce rugaciuni miraculoase stiti?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Rugaciunea directa - o rogi sa plece din clasa ca sa poti copia.

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

"Doamne, eu te rog ceva,
Da-mi un 5 sa trec clasa
Nu-ti cer multe, chiar deloc
Doar la fizica sa-mi fie cu noroc"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai in primul rand sa fii recunoscator/e pentru ce s-a intamplat pana acum, sa vrei mai mult si sa inveti.

| 1234501410 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ioi am dat testul. Acu' miezo cu mila ce sa zic

| NotNamed a răspuns:

Pregateste 100 de lei si bagale intre cele doua file. Vei lua un 5 cel putin, depinde de cat de pretentios e la bani.

| AndrElle a răspuns:

Crezul e cea mai miraculoasa, Doamne Doamne ceresc tata. și tatăl nostru. Da zi Crezul!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru 1234501410):

Si ai facut? big grin

| Mosotti a răspuns:

Nu exista asa ceva! Trebuie sa fi invatat, daca n-ai invatat aia e, ai doua solutii, ori scrii ce sti, ori mai copiezi de prin jur, nu mai trai in iluzii.

| Mosotti a răspuns (pentru 1234501410):

Bine ca l-ai dat, sa vedem cat iei.

| 1234501410 a răspuns:

Am luat 9 da' am copiat )))

| oglindasultanului a răspuns:

Prietenia cu profesorul. Nu te rogi unde trebuie.