| mariaWoW a întrebat:

Azi cand m-am uitat la un videoclip cand se auzea sunetul venea si un ecou in spate.un ecou care se repete cel putin de 4 ori...(si nu e din cauza videoclipului pentru ca m-am uiat si la altele), sunt de vina boxele sau e din unitate?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Sunetul e facut in asemenea fel sa se auda si eu pot face asemenea lucruri cu FL Studio la orice piesa apoi o pun pe video si apoi pe toutube si ia uite piesa acea foarte greu de facut, doar putina rabdare si perseverenta sa inveti.Succes!