| BabyPink a întrebat:

Azi dimineaţă la emisiune Neaţa cu Răzvan şi Dani site-ul TPU a fost oarecum "promovat". Mie chiar mi s-au părut amuzante! Vă invit să vă uitaţi la următoarele filmuleţe:)):
http://neata.antena1.ro/faze-tari/Scrisoare-anonima_2426 .html
http://neata.antena1.ro/faze-tari/Dintii-la-fete_2429.ht ml

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing dinti

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aşa întrebări aşa răspunsuri.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Lol rolling on the floor
Era cât pe ce să fiu la televizor şi am ratat ocazia. Aşa îmi trebuie dacă nu pun întrebări suficient de tâmpite. sad

| Graphee a răspuns:

Acum am văzut şi eu.
Foarte haios. laughing
Păcat că nu m-am uitat mai devreme.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Dragute filmulete laughing mama se uita in fiecare dimineata

| AndaWest a răspuns:

E super tarelaughingdinti si auauaua

| elasexygagica a răspuns:

Ei cum au putut raspunde la intrebare daca nu au cont? eu stiam ca raspunsurile anonime sunt interzise tongue

| FucktheSystem a răspuns:

Ce pot sa zic... big grin (dinti).

| Dootzy a răspuns:

Raspuns anonim,Nu trebuie sa fie intrebare! Se bucura si ea/el ca site-ul TPU a fost oarecum promovat,si in plus,eu n-am tinut cont daca e intrebare sau nu,ea/el s-a gandit foarte bine sa spuna asta,pentru ca nu toti ne uitam la "Neata cu Razvan si Dani".E ca si cum ea ne-a dat o veste, daca nu ne-am uitat la Razvan si Dani, uite ca ne-a zis ea/el aceasta veste.

| PokemonPew a răspuns:

laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor nu mai pot de ras ma uit in fiecare dimineata la ei dar nu ma mai pot stapani de ras laughing rolling on the floor

| inflarosu a răspuns:

Dinti=big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e o intrebare.