| BabyPink a întrebat:

Cine a văzut emisiune de azi dimineaţă Răzvan şi Dani de la Antena1?:)
Au "promovat" oarecum site-ul TPU. Aş dori să vă arăt 2 dintre filmuleţe. Mie chiar mi s-au părut amuzante! Vizionare plăcută! :))
http://neata.antena1.ro/faze-tari/Scrisoare-anonima_2426 .html
http://neata.antena1.ro/faze-tari/Dintii-la-fete_2429.ht ml

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte tari fazele! laughing
Iti multumesc ca ai postat aici aceste filmulete ca sa ii vedem si noi. big grin (dinti - cum zice Dani)winking laughing

| Silvia a răspuns:

Tot ce pot să spun e : dinţi big grin.

| Elena1234456 a răspuns:

Asa da happy - o schimbare in bine in emisiunea lor, interesanta discutia.

| Ea12345 a răspuns:

laughing DIn pacate nu am vazut emisiunea, eram la scoala.Foarte taru filmuletele... Mie imi plac mult,, razvan si dani"big grin(dinti)

| Bab a răspuns:

Tare

| Lilik a răspuns:

Hahahahaha super laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinti big grin Am vazut si eu in dimineata asta in reluarelaughing Am ras bine laughing

| carla_1861 a răspuns:

Am vazut emisiunea! Super! big grin