| Shuellen a întrebat:

Azi dimineata vroiam sa merg pana la magazin.Iesind de pe poarta am mers un colt, iar acolo erau cativa baieti cu skate-board-urile.Am trecut linistita pe langa ei, iar in urma mea doi m-au urmarit.Cand am intrat pe straduta unde era magazinul, unul dintre ei m-a lovit cu skate-ul la sold si celalalt la gat si umeri.Am cazut jos si m-au lovit si cu pumnii si picioarele.Imi scapasem si telefonul si acestia mi-au luat telefonul(bine ca era mai vechi) si mi l-au spart de asfalt sad, mi-au luat cartela si apoi au dat iar in mine, am cazut pe spate(nu era nimeni pe strada, iar eu nu tip big grin)apoi a venit un baiat si a zis(era mai impunator) ca sunt prietena lui si sa ma lase si au plecat.Eu nu le-am zis nimic, m-am ridicat si am plecat mai departe la magazin. Credeti ca as fi putut face ceva? Acum as putea face ceva? Nu imi convine situatia in care am fost victima.straight faceAjutati-ii si pe altii sa stie ce sa faca in asemenea situatii!

2 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Eu sunt de parere cu "Deutza"

Scuze dar macar i`ai multumit acelui baiat? Ai mai pastrat legatura cu el? Daca nu rau ai facut!

Daca eram in locu tau pana acum acei baieti regretau foarte tare ca sau luat de minestraight face

| deutza a răspuns:

Aolo ar trebui sa meri la politie... daca ii cunosti din vedere macar da ce treaba e asta?straight face pfai de as fi fost in locul tau deja eram cu politia la usile lor.Adica pentru vatamare corporala si distrugere de bunuri ar trebui sa plateasca nu crezi?