| analia0103 a întrebat:

Azi e ultima zi in care intru pe TPU, pentru ca maine plec la tara, si ne intalnim dupa revelion

va doresc tuturor sarbatori fericite si un an cat mai imbelsugat, voua, celor care m-au ajutat de cate ori am avut nevoie.

sarbatori fercite, TPU

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Multumim mult, Frenanda!
Foarte frumos din partea ta sa faci acest gest si toate urarile pe care mi le-ai adresat mie si celorlalte persoane de pe TPU, din partea mea sa le ai si tuh!
Sarbatori fericite si distractie placuta!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Sarbatori Fericite si un an nou cat mai grozav! Sa te distrezi! happy

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Si tie la fel !

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Sarbatori fericite. asta e intrebare