| anonim_4396 a întrebat:

Sarbatori fercite! Ce faceti de Craciun si revelion? big grin

14 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

De Craciun incerc sa ma ascund de rudele enervante iar de Revelion ies pe afara sai ma distrez si dau cu petarede si artificii. happy

P.S. Craciun fericit!

| anonim_4396 explică (pentru MâţulMov):

laughing daca as avea unde si eu m-as aschunde! tongue Distractie placuta de revelion! happy

| CatGirl a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! happy Pai, de Craciun cu familia, iar de Revelion la distractie in club cu prietenii! big grin Sarbatori fericite! happy

| Aide a răspuns:

Sar parea ca craciunul a trecut in plan nu-mi mai ramane doar de scos ochii cu petarde la oamenii care trec pe drum devil devil

| anonim_4396 explică (pentru Aide):

laughing de unde esti?

| Aide a răspuns (pentru anonim_4396):

Iasi

| Aide a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai grija eu te vad nail biting chiar daca nu stiu unde stai.sau cum te cheama- sau cati ani ai - oooo nu mai avea nicio grija! whew!

| anonim_4396 explică (pentru Aide):

Vizionare placuta... privindu-ma laughing rolling on the floor

| Aide a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sigur rolling on the floor (robot tampit unde vezi tu majuscule)

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! de craciun acasa(dar mai plec dupa amiaza) si de revelion nu m-am hotaratwinking

| DanielBalan a răspuns:

Sarbatori fericite! Cel mai probabil stau acasa cu familia...

| AndreeaLove10 a răspuns:

Eu craciunul il petrec cu familia acasa si Revelionul s-ar putea sa plec undeva, nu sunt sigura dar mai e o saptamana si o zi!

| Katherina6 a răspuns:

Sarbatori fericite sh tie pai de craciun stau acasa in familie iar de revelion sar punea sa ma duc prin Bucuresti

| anonim_4396 explică (pentru Katherina6):

Distarctie placuta! big grin