| Amelia87 a întrebat:

Azi e ziua mea...Soare pe cer nu e... Dar sper sa nu dispara cel din sufletul meu!winking

Va pup pe toti! kiss

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

happy ce introducere frumoasa... un gand bun si de la mine, sa cresti mare si frumoasa (mai ales pe interior)...La Multi Ani domnisoara!

12 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Un gand bun de la mine si unul frumos de la eternul Eminescu:
"Cu maine zilele-ti adaugi
Cu ieri viata ta o scazi
Si ai, cu toate astea-n fata
De-a pururi ziua cea de azi."
Chiar daca soarele nu s-a aratat astazi, gandurile noastre de bine sa-ti incalzeasca inima! La multi ani!

| lia a răspuns:

La multi ani Camelia!
Sa ai parte numai de zile insorite, in sufletul tau.

| clauss a răspuns:

La multi ani camelia si sa ai sufletul cald

| anad a răspuns:

La multi ani! Nu va disparea, ca ne ai langa sufletul tau pe toti 27240 de utilizatori din familia TPU care tin fiecare de cate o raza!

| gabitza05 a răspuns:

LA MULTI ANI happy!
Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si alaturi de cei dragi happy
Petrecere fruumoasa big grin

| Bishop a răspuns:

La multi ani, tot ce iti doresti si sa fi iubita de cine vrei tu.
Dar nu prea-i corect, adica tu petreci azi si eu dau teza la romana? laughing

| Orannginna a răspuns:

Sanatate, fericire, viata lunga si iubire! La multi ani! :*

| alexxaz a răspuns:

La Multi Ani! Te pup si eu dulce: moa!

| Brun3tte a răspuns:

La multi aniiii love struck si toate doritele sa ti se indeplineasca big hug :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulţi ani, sănătate, veselie, fericire şi împlinire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fi iubită happy, ani mulţi şi sănătate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi fericita sanatoasa si sa ai foarte mult noroc in viata