| SweetCandy a întrebat:

Azi e ziua prietenei mele cele mai bune...cine ii spune La multi ani?big grin ca sa vada si ea cat e de importatnta pentru minehee hee

Răspuns Câştigător
| daniDeeDee a răspuns:

La mulţi ani şi din partea mea şi să ştie că SweetCandy o iubeştehee hee Multă sănătate şi tot ce îşi doreşte.

16 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

La multi ani si din partea mea. Ii doresc sa fie sanatoasa, fericita si sa aiba parte de multa dragoste in viata ei, pentru ca dragostea este cea mai importanta. love struck

| Dan a răspuns:

LA MULTI ANI! Iti doresc sa fi fericita, mai fericita ca mine si multa sanatate.

| gabitza05 a răspuns:

LA MULTI ANI! prietenei tale, sa fie sanatoasa, fericita, iubita, sa fi alaturi de cine vrea ea big grin si sa fie mandra ca te are ca prietena.

Petrecere frumoasa happy

| criss:) a răspuns:

La multi ani ei! sa fie sanatoasa, fericita si multa bafta in viata si ceea ce facewinking

| Mwhahahaa a răspuns:

La multi ani, si pot spune ca e o norocoasa c are o prietena ca tinebig grin
Multe impliniri in viata.

xoxo.

| JoJo a răspuns:

La multi ani!>big grin

| Ellena a răspuns:

La Multi Ani Alina:*sa fii sanatoasa si iubita si sa ai grija de swetcandy ca nu prea e cuminte.iti urez multe implinirilove struck

| lifeForJesus a răspuns:

La multi ani, multa bucurie si fericire!

| flower a răspuns:

Eu ii spun "Happy birthday to u"... iar tu ii canti melodia cu acelasi numehappy...stii? cea pe care o canta Marilyn Monroe...sigur ii va placeawinking

| Guitarlove a răspuns:

Ooo, frumos din partea ta.
Eu ii doresc La Multi Ani! Sa fie sanatoasa, norocoasa [ pentru ca in viata trebuie sa ai foarte mult noroc] si sa aiba parte de si mai multa dragoste decat are acum din partea parintilor, prietenilor si de ce nu, chiar baiatul cu care este/va fi. love struck

| Bianca_4346 a răspuns:

big grinLa multi b/ani! sa aleaga ea celaughingtrebuie sa afle cat de norocoasa e ca te are pe tine ca prietenakiss

| Lumy a răspuns:

Ii urez La MulTzi Ani si sa fie fericita

| bruneta_9895 a răspuns:

La multi ani! sa fie sanatoasa, frumoasa si desteaptalove struck

| simona_1150 a răspuns:

La multi ani! Sa fie sanatoasa si fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, ok, la multi ani. Da mie ce-mi iese din asta? Ma aleg si eu cu o bucatica de tort? rolling on the floor tongue

| cosmin_8655 a răspuns:

La multi ani, prietenei tale