| FineBroAndy a întrebat:

Azi este ziua mamei mele asa ca as vrea sa ii spune-ti un mare LA MULTI AAAAANI!

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"La multi ani, mama lui Soap!"...sanatate si sa aveti grija de baiatul dumneavoastra ca uitati cat de mult va iubeste! chiar mi-a placut acest gest din partea lui!

| paramore a răspuns:

La multi ani, scuzati intarzierea

| Mina a răspuns:

LA MULTI ANI mamei tale, numai sanatate, numai fericire, numai bucurii!

| FineBroAndy explică:

La multi ani!

| usernamealy a răspuns:

La multi ani mamei tale! si maine e ziua mamei melelove struck

| madaluhsha a răspuns:

La multi ani! sa aiba tot ce-si doreste, sa fie sanatoasa, fericita.etc.tongue

| AngellSthefan a răspuns:

De ziua ce astepti in prag/Si de frumosu-ti nume/Eu iti doresc tot ce-i mai bun/Si fericire-n lume! numele sarbatoritului/ Eu iti doresc tot ce-i mai drag/Si fericire-n lume! La Multi Ani Mamei tale

| asdffghjjkl a răspuns:

La multi ani! Sa fie sanatoasa!