| IuliAnnA_6074 a întrebat:

Dau funda celui care imi spune cel ma creativ cadou. Maine este ziua mamei mele si as vrea sa ii cumpar ceva dar nu stiu ce. Cine ma poate ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Poti lua:
o bluza
pantofi
parfum
o vaza
pahare de cristal
set de ingrijire(crema, demachiant/gel dus, sapun, sampon)
o cana/tricou perzonalizat cu voi 2 big grin
sper ca te am ajutat happy

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O veioză pe senzori!
Pa, pa.

| Bacteriuță a răspuns:

O poza inramata cu familia voastra + sampanie sa sarbatoriti tongue. eventual, ii poti scrie pe rama "te iubesc, mami" [mami, mama, cum ii spui tu tongue].
la multi ani mamei tale si distractie placuta! :*

| baru a răspuns:

Salut. Mamei tale: La Multi Ani. sanatate fericire, si tot cei mai frumos pe lume,. Revin la intrebare, depinde de partea ta financiara. Eu as merge pe, aur, lant, bratara, etc, Dar, in lipsa banilor, de exemplu, un tablou. Trebuie luat ceva care sa ramana. Care sa nu se consume. Binenteles nu punem florile etc. La fel si o floare. Mai bine cumperi un ghiveci. Iar tie, sa fi fericit, sau fericita. Pa

| diana_3226 a răspuns:

Eu i-am cumparat flori, i-am facut singura un tort, sampanie, un pupic, o felicitaretonguemamele sunt multumite chiar daca nu le dam nimic ci doar simplul fapt ca le iubimbig grin

| diana_3226 a răspuns:

App la multi ani!

| Aly_7975 a răspuns:

In primul rand, "La multi ani!" mamei tale. Eu cred ca ar trebui sa-i cumperi un buchet de trandafiri (sau ce flori preferate are). Iar buchetul respectiv sa aiba atatea flori cati ani facewinking Sunt sigura ca o vei uimi... functioneaza, crede-ma happy

| SunShine a răspuns:

De ziua mamei mele am facut o poza cu familia fara sa-si dea seama ca era drept cadouhee hee am scos-o in format mai amre si am inramat-o si i-am mai scris o scrisoare personalizata cam tot asa poti face si u:*. Aaa si la multi ani mamei tale!happy

| Vickyy a răspuns:

Cumpara-i ceva ce ii place. Ceva ce isi doreste de mult timp.Sau,du-te prin magazin si cauta tot felul de chestii care crezi tu ca ii vor placea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O icoana cu sfantul al carui nume il poarta sau o icoana cu maica domnului, o sa fie foarte entuziasmata...succes!

| Dee0tzaA a răspuns:

Incearca sa ii faci un fel de album fotto cu poze cu voi doua, care sa aiba o gramada de poezioare despre mama, citate, etc. Fai ceva care sa o impresioneze.
Daca nu ai timp sa il faci, sunt multe lucruri pe care poti sa i le oferi:o diploma de merit pentru cea mai buna mama(pe unele scrie chiar lcruri frumoase), bijuterii de valoare, parfum, ciocolata...etctonguetongue

| ShiNee a răspuns:

O rama foto. nu uita sa pui si o poza cu voi 2 :X una frumoasa :X

| Ðida a răspuns:

Poti sa-i cumperi o rama si sa pui o poza cu tine sau o poza cu tine si familia ta big grin Si pe langa asta poti sa ii iei si o cutie de bomboane sau floriwinking
La multi ani big grin si bafta kiss

| Barbie331 a răspuns:

Un buchet de flori, un parfum, o geanta, niste farduri(decat daca se fardeaza), O bluza, rochie, ceva de imbracat adica, o haina groasa! Si ce ii place ei! La multi ani si tot ce isi doreste! Funda?

| Izu.Punk a răspuns:

-cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
-bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
-fotografie cu tine si cu ea in rama
-obiect personalizat

| toteusunt a răspuns:

Ceva simplu:un buchet mare si frumos de flori! happy cred ca-i va placea mai mult decat o cana/bluza si etc happy

bafta :*

| Miha.Ella. a răspuns:

Eu una... i-as cumpara un buchet de trandafiri.si as face din poze cu familia o inima mare in care as scrie pe foie un mesaj cu ce as simti eu pentru mama mea.big grin.si as face eu singurica un tortbig grin
baftawinking

| sweetyme a răspuns:

O perna, o cana sau ceva pe care sa o personalizezi, sa pui poza cu tine si eabig grin