| Raulinio a întrebat:

Azi in timisoara maine-n toata tara! jos basescu! de acord cu mine?big grin

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Terminati mai cu tampeniile.Nu va lasati manipulati!
Ps.personal,nu l-am votat pe ''marinell''.de fapt nu am votat pe nimeni pentru ca sunt apolitic.tocmai din aceasta cauza am pretentia ca pot judeca situatiile ''la rece'', fara patima sau prejudecati.

| ZK a răspuns:

Salut! Nu, nu sunt de acord.Eu votez cu Băsescu.Doar părerea mea...Nu mă înjurați.happywinkinghappywinkinghappywinkinghappywinkinghappywinkinghappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai el ci toata clasa politica trebuie schimbata.Au furat si au distrus destul; daca nu ii oprim, ne vor sufoca, vom ajunge mai rau ca pe timpul lui Ceausescu.

| Raulinio explică:

Asa! jos cu marinaru ala chior

| Raulinio explică:

Da totusi o fost ceva am vazut si eu la tv si am auzit ca de maine vor fii in toata tara proteste happy

| claudiu4084 a răspuns:

Bineinteles ne-a distrus pe toti