| nicusor123 a întrebat:

Azi mi-am luat casti si cand le-am bagat nu mai mergeau boxele asa ca m-am hotarat sa folosesc castile mereu.pot avea vreo problema cu urechile?

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Daca stai toata ziua cu ele in urechi s-ar putea sa surzesti! Asculta si tu cum canta pasarelele! smug

| Sănduțța a răspuns:

Siguur! Nu e bine sa asculti non-stop cu castile, mai ales cu volumul maxim. Ele iti pot sparge timpanul si nu vei putea auzi nimic! Nu vreau sa te sperii, dar poti ajunge la spital sad Nu asculta non-stop, mai asculta si la calculator, la mobil dar fara casti, doar cand este cineva in masina, trolebus, etc; atunci da. happy

| beckham1 a răspuns:

Castile sunt foarte daunatoare auzului