| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Am innebunit, ii arata pe vio-fraierul si pe vulpi-proasta, de cateva luni. Si aia de la acces direct si mai prosti pentru ca ii promoveaza pe prostii aia care traiesc din ajutoare sociale...

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai înebunit, apelează la 112, și spune-le să te ducă la secția închisă.

| Freya1 a răspuns:

De o luna sunt la tv, iar moderatoarea a spus azi "ii dam la tv cat timp oameni cer si se uita".Tu crezi ca daca vin 20 de oameni aici si ii înjură si jignesc nu se uita seara la ei? Dacă nu se uita lumea nu ii mai dădea la tv.

| Nemessys a răspuns (pentru Freya1):

Oricum si,, fanii inraiti" o sa se plictiseasca la un moment de ei.

| Freya1 a răspuns (pentru Nemessys):

Pai asta zic.In momentul in care nu te mai uiti nu ii mai da la tv si am scapat.

| Nemessys a răspuns:

Atat timp cat exista cerere, exista si oferta.

| siriusblack98 a răspuns:

Pai ''prostii'' aia de la aBces direct care de fapt sunt niste smecheri oportunisti, ofera material care se vinde.De ce se vinde asa ceva? Pentru ca exista oameni cu adevarat prosti care cer rahaturi de genul.

| Andrei200202 a răspuns:

Cine dracu se mai uită la televizor?