| adrian_4617 a întrebat:

Bai am doua prietene gemene si nu stiu care sa o pastrez una e sensibila si amuzanta iar alta este jucausa si sensibila si amuzanta pe care sa o pastrez amindoua imi plac ce sa fac?( raspundeti repedene pana nu decid eu)

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Cum adica "sa o pastrez"?

ce sunt ele, obiecte, ca sa fie pastrate?raised eyebrows

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Gemenele alea de pe Mtv?thinking
Nu le poti separa, deci ia-le la pachetwinking

| Dan a răspuns:

Tu ai impresia ca noi suntem prosti si nu ne dam seama ce intentii ai. Noroc!

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Care e chestia cu "pastratul"? Unde o pastrezi? O pui in vitrina ca exponat la muzeu?
Ramai cu cine vrei! Daca noi nu stim toate datele problemei cum crezi ca te putem ajuta?

| Monica a răspuns:

''Cand fugi dupa doi iepuri, ramai cu ''niciunu'' laughing
Cap sec!

| ßέßέ a răspuns:

Ai fumat ceva inainte sa ne spui noua prostiile astea? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt andrei si as vrea sa iti dau un sfat eu am mai trecut prin asa ceva crede-ma opresteo pe ceasensibila amuzanta si jucausa zic eu sau daca cealalta e mai cuminte desteapta si mai frumoasa\draguta opresteo pe ea.