| seryf50 a întrebat:

Am doua prietene una de clasa 9 alta de a7 amindoua prietenesc insa eu nu stiu pe care so aleg dar imi place dea mindoua ajutati-ma pe care so aleg?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Lasa-le sa se imprieteneasca, sa afle ca amandoura le place de tine si sa se bata pentru tine.Care iese vie din paruiala cu aia staiwinking

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Păi cum să te ajutăm noi? Doar tu poţi ştii pe care o placi mai mult, cu care te înţelegi mai bine.Alege'o pe cea care ţi se pare mai potrivită pentru tine...sau mai este o variantă... dai cu banul

| Nu conteaza a răspuns:

Bine a trebuie sa ma chinui o ora sa inteleg c ai scris...nu vad dc trebuie sa alegi intre ele tongue lasale sa se cunoasca daca chiar nu se suporta si dupa ascultati inima

| nuconteazacinesunt_1308 a răspuns:

Alege-o pe cea cu care crezi ca ai avea alte sanse, gandeste-te la argumentele pro si contra. Oricum nu esti la loto si nimic nu e o joaca, chiar daca tu asa o crezi.

| Blue Eyes a răspuns:

Ori deveniti un grup de cele mai bune prietene sau gandeste-te care dintre ele iti va fi de ajutor in viitor caci pana la urma cel de langa tine te va trada

| Cris_8138 a răspuns:

Pentru ce sa alegi daca poti prieteni cu ambele si le poti face cunostinta si lor intre ele sa se stie.