| sadgirl1 a întrebat:

Baiatul cu care m-am sarutat si am avut si relatii intime place pe alta dar relatie nu are.Relatii sexuale a avut cu mine.Sufar enorm de asta si vreau sa il castig. Cum?

71 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns (pentru Plato):

Cand numesti o fata toaleta etc, de unde sti ca ea nu a fost din dragoste cu tipul ala? Si ce daca e bad boys, astia nu ai voie sa iubeasca sau sa fie iubiti? Nu e coerent ca tu judeci in general oamenii ce fac sex, asta e perceptia. De inde sti tu ca nu se iubesc, si daca nu se iubesc si o fac doar hormonal care e treaba? Si tu faci la fel. Adica nu mai e diferenta asa mare. Crede ma.

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Caste nu cred ca e minora, dar fie, nu mi se pare ok sa i ceara poze fie vorba intre noi, dar un gand nu mi da pace, ii plac virginile pentru ca sunt mai vulnaribile, mai blegi ca sa zic asa?

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Dar eu stiu Emma, ce stim noi de fapt, eu ti am scris ce face acel moralist, idealist, care numa astfel nu este, i plac virginele si care nu vrea sa fie cu el trece la atac laughing nu ai vazut ce ma contrazicea ray monogamie absoluta, te insori cu prima stai o viata cu ea in timp ce el pana la ora 4 dimineata posteaza fete pe chat laughing chiar el mi-a trimis o poza cum e el cand raspunde pe TPU https://imge.to/i/5kZbk nu e adv plato?

| RAY a răspuns:

Nu afirm si nu infirm, tu poti crede ce vrei, dar daca nivelul tau intelectual e langa a lui ray... m-am convins si despre tine.

dar care este nivelul unui om care posteaza poze cu fete pe chat toata ziua, judeca, jigneste niste anonimi?

| Plato a răspuns (pentru Emma30555):

Imi pare rau sa spun asta, dar nu meriti discutia. Cu toate ca spui de obicei mizerii, pareai mai inteligenta. Cu cineva la nivelul lui ray n-o sa stau sa vorbesc, ca pereti am si acasa, merg sa comunic cu ei.

| Emma30555 a răspuns (pentru Plato):

Eu de obicei nu spun mizerii, in plus se vede Plato cine e utilizator avertizat... Cat despre intelingenta lasa pe altii sa zica... nu vad de ce te superi. Nu am zis nimic despre tine doar ca am anumite indoieli care nu au legatura cu ce s-a spus, ci cu felul de abordare a unor subiecte

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Ce nivel am idealistule sa stiu, eu nu stau cu una neinsurat si fac sex,eu nu jignesc useri fara motiv,nu ma dau moralist, idealist, eu nu am trimis invitati la alti ca ne am mutat cu chatul, tu mare moralist ce esti, eu nu dau poze toata ziua pe un chat, pe mine nu m-a facut nici una ca sunt pedofil, mare moralist ce esti

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Nu vezi emma ca nu are curajul de a recunoaste si se ascunde ca o pisicuta blanda

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Nu te enerva emma el pe toate fetele jigneste, el e un fel de sfant

| RAY a răspuns:

Plato hai sa te intreb ceva despre whatevernvm asociata ta ce spui? mai tine minte cand o faceai panarama, wc public a uitat asta, are amnezie te pomeni ca si tu, ea e idealista plato acum?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Iti meriti soarta asta nu e iubire e bataie de joc practic ai fos WC-ul lui, felicitari. https://www.youtube.com/watch?v=rPD4Z6Bouyc