| KinekT a întrebat:

Ce parere aveti de o relatie fara saruturi,atingeri mai intime, relatii sexuale etc.? Ce inseamna pentru voi aceste gesturi?

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Când iubeşti persoana de lângă tine, nu se poate fără.

| darrio2007 a răspuns:

O relatie de amicitie, prietenie.Atata tot.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Gesturile intime fac parte din orice relatie normala. Logic daca varsta e prea mica, partenerii nu sunt pregatiti, atunci nu poate fi vorba de sex, dar daca nu exista macar sarutul si atingerile, fie ele imbratisari pasionale sau dupa caz petting, atunci zau aia nu mai e relatie. Daca de exemplu e un cuplu de tineri de 14 ani, daca nici nu se saruta atunci mai curand se cheama ca-s amici nu iubiti.

| corbulalbrosu a răspuns:

O simpla prietenie, sau obisnuinta de a interactiona.

| Emilian65 a răspuns:

Daca cele spuse de tine lipsesc, atunci nu este o relatie adevarata.

| LoveSleep a răspuns:

Fără săruturi nu e o relație, e doar prietenie. Până la urmă "limba" aia cum îi spun mulți are o semnificație. Cât despre celelalte, nu cred că sunt obligatorii.

| MskDesign a răspuns:

Presupun ca vorbesti de o relatie de prietenie?! E OK, toti avem prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aia e mai mult prietenie

| Hitback a răspuns:

Unul dintre parteneri e prea tembel/a ca sa aiba o relatie. Ramaneti la minimax o perioada dupa incercati iar. Eventual un joco diano in pauza de la minimax.

| AlexDFY a răspuns:

O relatie fara sarut. mda, dar in rest celelalte gesturi tin de educatia baiatului, ma rog, si de varsta.

Răspuns utilizator avertizat
| andrei5073 a răspuns:

O relatie fara saruturi si pipaieli este ca si cand te-ai duce la bordel sa imbratisezi lumea!