| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,ce stil vestimentar,par, unghii etc va place la fete?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cat mai feminina, eleganta, rafinata. Culoarea parului cum vrea ea, parul sa-l aiba lung, unghiile sa fie nici mari, dar nici mici, sa fie potrivite acolo, culoarea lor nu ma intereseaza, la haine pot sa zic ca prefer si sport, prefer si eleganta, in rochie, casual, orice ii poveste inima, cred ca 90% prefer sa fie cum vrea ea, daca ii sta bine e perfect, daca se poate sa aiba si un tatuaj pe acolo daca e fana, pierce, nu ma deranjeaza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent.

| T0T a răspuns:

Unghii tăiate și restul natural.

| Celcestietot a răspuns:

Ce le aduce sclipirea.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Păr și unghii cât mai naturale, stil vestimentar cât mai puțin ieșit din comun.

| Jidvei a răspuns:

Elegant,breton etc