| EllyFMS a întrebat:

Baieti. pe voi va deranjeaza fetele care fumeaza? Daca va deranjeaza ce va deranjeaza mai exact. Sincer. [nu vreau raspunsuri gen ma deranjeaza ca ma deranjeaza sau alte chestii de genu`]

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma deranjeaza cand e vorba de iubita mea. In rest n-am nimic impotriva. Pentru ca asta influenteaza relatia mult. Un defect aduce aproape mereu altul cu el. Si daca pornim cu tigarile si cu alte chestii palpabile ce sa mai spunem de comportament. Mai bine nu.

| Bacemi a răspuns:

Ma deranjeaza cand e vorba de iubita mea. In rest n-am nimic impotriva. Pentru ca asta influenteaza relatia mult. Un defect aduce aproape mereu altul cu el. Si daca pornim cu tigarile si cu alte chestii palpabile ce sa mai spunem de comportament. Mai bine nu. Nu m-ar deranja daca ar fi vorba de o aventura. Dar m-ar deranja la o fata cand vreau o relatie serioasa cu ea.

| baru a răspuns:

Salut. Da, Ne deranjaza. Asa cum pe tine de exemplu, te deranjaza cineva care miroase a tuica. Ba nuiesc ca nu-ti place. Tot asa si la noi, cei care nu fumam. Te rog sa nu te superi pe mine, dar aceasta este parerea mea si nu trebuie sa o iei in considerare. Pa

| EllyFMS explică:

NU ma suparlaughing. dar daca persoana respectiva are grija sa nu miroasa?

| NuAmHabar a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar si asa ma deranjeaza, pentru ca mie mi se pare ca fetele trebuie sa fie mai finute, si oricum nu inteleg de ce va plac voua fumatorilor sa trageti fum in voi, va omorati incet incet, deci lasativa! Fiecare tigara fumata scurteaza viata cu 7 minutesad

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
O fata ar trebui sa fie mai fina, delicata... Iar daca ea fumeaza e complet altfel interpretata de lume.Acum nu zic ca trebuie sa judec oamenii fiindca fumeaza.Fiecare face ce vrea.
Dar ma refer la fete tinere care fumeaza.Nu-mi prea place. Dar e decizia lor.
Bye-bye

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu.Nu ma deranjeaza...doar fumez si eu.big grinbig grinbig grin

Funda pls?:*

| Antiseminte a răspuns:

Cand nu fumam da, acum, nu chiar.