| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Baieti,voi de la cati ani ati avut o IUBITA?

Răspuns Câştigător
| expertulginecolog a răspuns:

Nu tine de varsta ci cind simti ca sunteti unul pentru celalalt atunci este momentul.

10 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Frate am avut prima iubita la 12 ani jumate, dar a fost o "relatie de ***" adica..am vb cu o fata pe mess(desi ne cunosteam) laughing si relatia a durat o saptamana. funny? acum numai pot de ras cand imi amintesc ce prost copil eram..acum insa am mai invatat despre dragoste! bafta si apropo..cati ani ai?

| MikeAlexis a răspuns:

| dragos9234 a răspuns:

| xBya a răspuns:

Daca ai mai putin de 15, poti sa mai astepti.

| допинг a răspuns:

7 ani rolling on the floor))))))) Glumesc

| lAlndy a răspuns:

12:X

| Byuttzzzuu27 a răspuns:

Buna! Eu sunt fata si imi permit sa iti raspund : Eu am avut primul iubit la 11 ani si acum am 12

| VladManea a răspuns:

La 14 ani am avut primahappy cu care am fost impreuna un an jumatewinking