| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Baietii din zodia taur cum isi exprim sentimentele? stiu sa isi exprime sentimentele verbal? am auzit ca nu laughing

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E adevarat ca zodiile influenteaza intr-o anumita masura personalitatea indivizilor, dar nu inseamna ca-n totalitate. Astfel de lucruri nu sunt influentate de zodii.

| LaLaura a răspuns:

Dar ce au verbal? nu sunt tot oameni si zodiile taur, sau "mug" in loc sa zica "te iubesc".
Fiecare om e diferit, deci nu te astepta ca o zodie sa il defineasca pe om.

| neutrino a răspuns:

Ai auzit gresit.

| ALGator a răspuns:

Muuu!

| Voidwithin a răspuns:

Nu sunt toti muti.
Se vede ca te-a prostit rau televizorul.

| kyliejenner a răspuns:

Mai mult fizic decat verbal, dar depinde si de celelalte planete pe care le are

| Ana3389 a răspuns:

Nu are importanta ce zodie e, depinde de fiecare baiat in parte. Chestia asta cu zodiile dupa parerea mea e o prostie

| JustFuckIT a răspuns:

Faza cu zodiile e de-a p^^a.