| qMisaki a întrebat:

Baietii se indragostesc de fete inalte sau scunde?

funda!

mersi!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Sa fie inalte, dar nu mai inalte decat ei happy

bye-bye

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui

| TeooTeo a răspuns:

De cele scunde love struck
pentru ca teoretic fata ar trebui sa fie mai mica
p.s.: el nu trebuie sa fie de ''2'' metri si ea de 1, 50...asa...potrivit
bye love struck

| Muflă a răspuns:

Depinde de gusturi, lol... eu sunt prea înaltă şi mă simt ditamai animala pe lângă unii, deci cred că e mai ok să fii scundă thinking

| HaruhiFujioka a răspuns:

Depinde ce fel de fete ii plac.

| raluk200 a răspuns:

De fetele nici prea inalte si nici prea scunde.deci potrivite.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Fetele mai scunde sunt adorabile și au mai multe forme pe când cele înalte ex nu au forme asa frumoase 158-168 e perfect. Fata sa fie mai scunda că băiatul, asta contează.

| Maryan93_5468 a răspuns:

Aici depinde si de inaltimea baiatului
EX:eu am 1.96 si iti dai seama ca nu vreau ca prietena mea sa aiba 1.50 sau ceva genu!