| DonEduardo a întrebat:

Baietilor, ce apreciati cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer?
Frumusetea exterioara, dar niciodata frumusetea exterioara fara cea interioara.

39 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Simtul umorului, nu pot discuta cu una serioasa.

| wildthing a răspuns:

Loialitatea.

| SilentRain a răspuns:

Aspectul,mai rar băieți să se complacă cu una urâtă dar caracter plăcut

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Sinceritatea.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Modul de gândire

| Legion7X a răspuns:

Plăcută, modestă, de suflet, naturală.

| Mosotti a răspuns:

Prima data fizicul apreciez, e proba eliminatorie, si apoi analizez inteligenta, caracter, comportament.

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Te făcuși băiat? Mișto, ne combinamhee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Sunt ce vreau eu
Azi sunt băiat mâine fata poimâine băiat

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Hermafrodita pe când?

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Când îmi crește coada și coarnele

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Cu vaccin, asta o sa fie curândhee hee

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Catrice):

Sigur nu sunteți surori? prea vă tachinați una pe altahee hee

| CIaudiu a răspuns:

Personalitatea!

| Simpatic a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Sunt trans ei happy

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Salut.
Apreciez :
Caracterul;
Modestia;
Sinceritatea;
Originalitatea;
Educația;
Personalitatea;
Simțul umorului;
Fidelitatea;
Raționamentul;
Comportamentul;
Fizicul (de sa fiu ipocrit, la asta ma uit prima data)

Și evident igiena.

| Dismally a răspuns:

Inteligenta, feminitatea, atitudinea, umorul, privirea etc. Cred ca ar trebui sa aiba cate putin din toate happy

| Catrice a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Dacă era pe anime, știam cine e...asa,habar n-am sad

| Drimmero a răspuns:

Inteligenta, feminitatea, senzualitatea (cred ca de fapt intra la feminitate dar zic s-o trec), sa ai ce vorbi cu ea, fizicul sa fie unul decent cat sa-mi fie drag de ea cand o privesc, ar mai fi dar e prea tarziu sa le gandesc acum.

| Morbid a răspuns:

Totul. Daca incearca sa ma schimbe in bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umorul, inteligența, acceptarea, calmul.

| CostinAlamariu a răspuns:

În primul rand apreciez abilitatea ei de a-si mentine calmul in orice situatie si de a arata bunatate sufleteasca in general.

Nu m-as vedea niciodata langa o fată care se enerveaza, înjură, țipă, nu are rabdare, nu e bună la suflet.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, acel ceva pe care nu as putea sa il descriu thinking

| DenqOO a răspuns:

Imi place sa aiba aceea balanta intre fata cu capul pe umeri, calma si nebunatica si vesela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu contează fizicul și nici figura, contează ce ai în suflet și în cap.
Aparențele sunt înșelătoare și de cele mai multe ori un chip frumos ascunde un suflet hidos.
Nu te lua după aparențe.winking

| ChrisRo a răspuns:

Sâni, fese, craci, glezne, mecla.

| ChrisRo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca nu conteaza nici fizicul nici figura? Din cate stiam, pe planeta Pamant, la specia homo "sapiens", fizicul primeaza.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu faci asa? Adica nu te atrage deloc fizic, dar il cauti de cap si de suflet?
Nu iti fug ochii tot dupa frumusei? Fi sincera.
Da, dupa ce te atrage cat de cat, atunci il cauti de cap si suflet, aici e corect, ca nu poti face o rel serioasa doar pe fizic, dar asta e altceva deja, insa fara figura atractiva deloc, nu te mai intereseaza altceva ce are ala.

Corect, multi frumusei au suflet hidos, dar asta se stie, si se stie si de ce, dar nu toti.

| DonEduardo explică (pentru anonim_4396):

Spuse o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

NU îmi "fug" în mod predominant ochii după frumușei.
Spre surprinderea ta.
Cum spunea Andreea Bălan într-o mai veche melodie: "Ne hrănim cu aparențe".
Și încă ceva: înainte să afirmi că tu ai dreptate iar eu mă amăgesc singură, îți zic așa: NU mă cunoști, nu-mi cunoști personalitatea și nici preferințele în materie de bărbați. Ca prin urmare, nu mă poți băga în aceași oală cu celelalte cărora le "fug" ochii după frumușei.
Nu toate au aceleași preferințe și nu toate caută masculi alfa.