| iKaede a întrebat:

Baii, care e faza cu facebook'ul? De ce numai merge?

18 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Probabil are probleme tehnice, asa patesc TPU, Wikipedia...

| StewartCassie a răspuns:

Mie imi merge :p

| PrincessConsuela a răspuns:

Merge mai greu. am dat refresh de cateva ori pana a mers

| danyfear a răspuns:

Ziua de miercuri, 7 martie 2012, a inceput cu o veste proasta pentru utilizatorii de internet din mai multe tari. Reteaua de socializare Facebook pare a avea probleme, iar site-ul facebook.com nu se incarca in mai multe tari, desi nu este ceva global.

Pana la ora actuala au fost confirmate urmatoarele tari in care Facebook este picat: Egipt, Romania, Emiratele Arabe Unite, Franta, Marea Britanie, Italia, Croatia, Grecia, Nepal, Srilanka.

Misterul este cu atat mai mare din cauza tacerii oficialilor Facebook care nu au confirmat nici una din ipotezele ce stau la baza acestor probleme. Pe internet circula deja diferite scenarii, legate de un atac sustinut al hacker-ilor Anonymous sau, poate, numai unele dificultati ale serverelor Facebook.

Site-ul Facebook a devenit nefunctional in intreaga lume, miercuri dimineata, din cauze inca necunoscute. Utilizatorii din toata lumea au semnalat caderea popularei retele de socializare pe site-ul de microblogging Twitter, insa reprezentantii companiei inca nu au facut o declaratie pe aceasta tema.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexUnder200 a răspuns:

Acta
sigur

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Si mie de ce imi mergelaughing?

| Cristian0eTc a răspuns:

NUsht frate nici la mine nu merge!

| BodyFleci a răspuns:

AU CAZUT SERVERELE! Sunt prea multi utilizatori la fel ca pe Google+. Cred ca o sa se faca conturi de acum in colo pe baza de invitatie cum s-a intamplat si pe Google+. FaceBook avea prea multi utilizatori si Server Down! laughing... se va deschide curand cred.

| GuessWho_8056 a răspuns:

La mine merge tongue poatre ai probleme net/Pc

| marykate11 a răspuns:

Nu stiu ca nici mie nu imi merge...

| BilaDorel a răspuns:

Damn, cat exagerati. A picat reteaua sau ceva, acum si-a revenit. Nu mai dati vina pe toate prostiile, atat timp cat nu s-au aprobat. Damn it.

| TheWoolf a răspuns:

Cum am mai zis undeva facebook a fost inchis nu s-a anuntat de ce dar are 2 motive: 1 anonymus la inchis... 2) s-ar putea ca ei sa il fi inchis din cauza A.C.T.A pentru ca le era frica (5 ANI DE INCHISOARE) nu merita
Fundita?happy

| luci0801 a răspuns:

Gata,acum merge. Poti intra dar se misca putin greu!

| BAStheVAMPIRE a răspuns:

Un anumit om a blocat facebook de teama sa nu se faca o revolutie impotriva a nu stiu ce

| chandi a răspuns:

Cica un stat la oprit ca ii era frica de o revolta sau ceva da simt ca mor