| DaFrateEuSunt a întrebat:

Barbati, ati alege o femeie care stie sa gateasca si nu ii place fotbalul sau o femeie careia ii place fotbalul si nu stie sa gateasca?

Răspuns Câştigător
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Ieși ca ma f.u.t în gură ta de handicapt

40 răspunsuri:
| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Da frate, chiar vreau sa iti vad mustata.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Uite lucram la o aplicatie pentru Farmacia Dona. Mi-au vazut istoricul de programe si au decis sa ma contacteze. Probabil m-a recomandat vreun tovaras.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

-_- nu cred ca ești pregătit sa vezi o Adevărat mustață -_- dacă pești ceva nu este vina mea -_- eu ți-am zis am 2 poze una cu ochilari azi le-am făcut pe amândouă îmi pare rău că mi-am tăia barb -_- da am mustața

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ma uita la o poză aicia -_- care o am pe perte nu ți-o arata ca acolo este inima mea -_-https://ibb.co/GkBQygt

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ce mustacioara ai. Auzi, tu ai origini maghiare?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

-_- sunt țigan și turc care se uită la filme indiene și asculta muzica indiana și turcești.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ok. Te-am intrebat fiindca arati a bozgor cu culoarea parului si mustata aceea.

Uite-ma pe mine daca te intereseaza: https://ibb.co/nfG8SpX

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Cine este bozgur asta? Frate -_- nu l-am văzut în viata mea -_-

Ești forță Bro.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Bozgor inseamna om fara tara, adica ungurii de la noi din tara, care au emigrat.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

A pai nu știam asta sincer acum știu stai sa vezi cum a ieșit fratele tău în poza asta -_- https://ibb.co/N9c9LNT eu l-am făcut azi singur pe asta l-am edita i-am pus alb negru a ieșit talent -_- mai aveam și câteva coșuri da Lea salvat alb negru filtrulaughing))