| _pink a întrebat:

Baieti si barbati din lumea intrega, ati accepta o femeie care nu stie sa gateasca? Cat conteaza pentru voi, daca e gospodina desavarsita, sau o mai da in bara, mai des, mai rar?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Eu nu i-as cere sa fie perfectionista dar sa stie minimul necesar.Sau mai bine gatim amandoi.

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Cum femeile inteleg barbatii, asa trebuie sa ne inteleaga si ei pe noi, eu nu am stiut sa fac mancare 28 de ani, insa acum sunt o bucatareasa desavarsita.Totul se poate invata, nu-i asa? Nu suntem perfecti? Bafta!