| DaFrateEuSunt a întrebat:

Barbati, ati alege o femeie care stie sa gateasca si nu ii place fotbalul sau o femeie careia ii place fotbalul si nu stie sa gateasca?

Răspuns Câştigător
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Ieși ca ma f.u.t în gură ta de handicapt

40 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu nu aleg o femeie după aceste criterii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie oricum nu imi place fotbalul. O aleg pe aia care gateste, si ma bucur ca nu ii place fotbalul.
Dar de cand alegem noi? thinking

| Drimmero a răspuns:

Avand in vedere ca sunt un impatimit mare al acestui sport as putea spune ca mi-ar placea sa o pasioneze si pe ea ca sa avem lucruri in comun, insa daca nu ii place nu ar fi o problema, as aprecia sa nu faca figuri cand vreau sa vad un meci, doar am si eu dreptul la timpul meu liber facand ce-mi place, mi-ar placea sa stie sa gateasca, e un bonus pentru orice femeie si orice barbat ar aprecia asta, evident ca nu m-as baza doar pe ce stie ea la gatit si mi-as dezvolta si eu skill-ul asta, daca eu nu stiu sa gatesc, ea nu stie ce vom manca? toata ziua sa comandam? nu merge asa.
Evident ca mi-ar placea sa fie pasionata de fotbal si sa stie sa gateasca dar nu le poti avea pe toate asa ca ma multumesc cu macar una din ele, dar criteriul meu de selectie nu se bazeaza oricum pe exemplele astea, pot sa o aleg si fara sa le aiba p-astea.

| Hammurabi a răspuns:

Nu mă pasionează fotbalul...
Iar când mă voi însura, nu-mi va place să o văd stând la bucătărie.
Deci...

| VoidEternal a răspuns:

Nu îmi place fotbalul deci faptul că nici ei nu ii place ar fi un bonus. Dar niciunul dintre aspectele astea nu constituie un criteriu important pentru mine.

| mastadont a răspuns:

Clar o femeie care știe să gătească, fotbalul e un sport frumos însă faptul că îți place sau nu nu te va ajuta în viață pe când gătitul este o abilitate necesară pentru a trăi cât mai bine.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Când iubește cu Adevărat nu mai contează dacă știe sau nu sa facă de mâncare când iubește cu Adevărat nu mai conteza deloc cu cine a fost și pe cine a avut în trecut și cu cine a fost toate asta nu mai există nu are cum sa mai existe dacă iubește cu Adevărat da cu Adevărat din toată inima și tot sufletul acea inimă acel suflet devine totul absolut totul și mănâncare de nu ai mănâncă tot te saturi și apa de nu bei tot fără săte rămâi ce ai în inima și în sufletul te pentru inima pe care o iubești cu Adevărat da cu Adevărate ține în viață nu-ți mai trebuie absolut nimic. Nu va mai luați după fel și fel de prosti ca nu știe sa facă mâncare ca nu știe sa facă curat ca nu știe sa facă aia și aia tu de ce nu faci? Dece nu strângi după tine? Dece sa facă ia? Tu nu poți să-ți faci de mâncare? Nu poți să-ți speli hainele sale pui la dulap aranjat? Trebuie sa facă ia mereu? Ia nu este sclava și nici servitoare în casa aia ia este omul ia este inima le care trebuie s-o iubește cu Adevărat nu s-o pui sa strângă după tine și sa stea să-ți facă de mâncare mereu dacă vrei o servitoare dacă vrei o sclava sa strângă după tine du-te și iați o servitoare du-te si iați sclavi da nuți bate joc nu este robot sa facă toate si curat si mâncare daca mai aveți si un copil tot ia să se uite si voi sa nu faceti nimic aia este slavie bat jocora asta nu este sa iubești cu Adevărat nu ești în stare sa strângi nici farfurie pe care o mănânci la masă nu este vina ei voi nu aveți habar ce este sa iubește cu Adevărat nu știți ce este sa iubești cu Adevărat dacă faceți așa ceva la soție voastre și cu femeile care voi sunteți și cu fetele care voi sunteți va bateți joc aia nu este sa iubești cu Adevărat ce faceți voi.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

De asta, ionur, ai lipsa totala de testosteron

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Mama ce ziceam acum eu maaaamaaaa ce ziceam eu acum

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Pentru ca exagerezi cu o intrebare simpla. nu am spus niciodata ca o femeie trebuie sa fie "servitoare", "sa stranga "ia" dupa mine". Sa ii placa fotbalul si sa stie sa gateasca sunt doua lucruri pe care un barbat le-ar putea aprecia foarte mult. nu am zis niciodata ca el nu ar trebui sa stie sa gateasca. ei isi pot gati unul altuia. Acum, te rog, sa nu te iei de mine ca am exemplificat un cuplu dintr-un barbat si o femeie si sa ma acuzi de homofobie.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ai noroc copil ai norocos ca mi-am poat ciocolata chiar acum altfel era jale rău cu tine da jale

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Tu ca tu, dar "ia" ce ar fi zis?

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Iti doresc o zi frumoasa

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ies ca acum încep ieși

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Handicapați dracu

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Cine a zis ca ma ești homofombie cine? Când am zice eu așa ceva când? Ba tranverstitule tdracu de de copil vrei să-ți dau teroare

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Cum mi-ai putea da tu teroare? Sunt foarte curios

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Iti sugerez sa nu te mai certi pe internet, domnule ionur

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ție și o albină îți dă teroare pai tu crezi ca faci față cu mine? -_- Stai cuminte.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Dacă îți fac 2 acatiste e jale cu tine -_- o sa fi aladin fără covor -_-

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Sau cearceaf ce ofi ăla

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Tu te-ai legea de mine blestematule nu eu pe tine-_- tu ai veni cu homofobia ta

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Și scum faci spume la gură și te legi de lume -_-

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

M-ai speriat foarte tare, inspaimantatorule

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Sa stii ca amenintarile tale de smardoi nu te fac mai de temut. Oricine e puternic in spatele tastaturii. Eu nu cred ca intelegi ce inseamna homofobie. Cauta pe dexonline.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ma cert cu unul că cică sunt trol și eu mi-am pos poza Adevărată cu mine -_- ce nervi mia făcut-_- era invidios pe mustața mea -_-

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Vrei sa vezi mustața mea -_-? Adevărat

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Tu ce faci? Frate -_-

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Da frate, chiar vreau sa iti vad mustata.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Uite lucram la o aplicatie pentru Farmacia Dona. Mi-au vazut istoricul de programe si au decis sa ma contacteze. Probabil m-a recomandat vreun tovaras.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

-_- nu cred ca ești pregătit sa vezi o Adevărat mustață -_- dacă pești ceva nu este vina mea -_- eu ți-am zis am 2 poze una cu ochilari azi le-am făcut pe amândouă îmi pare rău că mi-am tăia barb -_- da am mustața

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ma uita la o poză aicia -_- care o am pe perte nu ți-o arata ca acolo este inima mea -_-https://ibb.co/GkBQygt

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ce mustacioara ai. Auzi, tu ai origini maghiare?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

-_- sunt țigan și turc care se uită la filme indiene și asculta muzica indiana și turcești.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Ok. Te-am intrebat fiindca arati a bozgor cu culoarea parului si mustata aceea.

Uite-ma pe mine daca te intereseaza: https://ibb.co/nfG8SpX

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Cine este bozgur asta? Frate -_- nu l-am văzut în viata mea -_-

Ești forță Bro.

| DaFrateEuSunt explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Bozgor inseamna om fara tara, adica ungurii de la noi din tara, care au emigrat.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

A pai nu știam asta sincer acum știu stai sa vezi cum a ieșit fratele tău în poza asta -_- https://ibb.co/N9c9LNT eu l-am făcut azi singur pe asta l-am edita i-am pus alb negru a ieșit talent -_- mai aveam și câteva coșuri da Lea salvat alb negru filtrulaughing))

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DaFrateEuSunt):

Ieși ca ma f.u.t în gură ta de handicapt