| anonim_4396 a întrebat:

Bine, care e deșteptul care îmi reclamă întrebările și răspunsurile ca având conținut obșcen sau ilegal ori caracter irelevant? Care e invidiosul de pe site care s-a pornit împotriva mea? Din cauza lui cred că o să ajung la suspendare. Dau răspuns folositor și se găsește o persoană să mi-l reclame. Nu vreau să jignesc pe nimeni, dar cineva de pe site face glume. Care e ăla?

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Draga Pisica, intreaba pe Raluca si vezi cu ce te poate ajuta.
Cu bine!

| DeNyyy a răspuns:

Cineva cred care nu are ce face ...incearca sa ii zici Ralucai. poate face ea ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că are cineva ciudă pe mine pentru că am zis că nu îmi plac menelele și i-am atras atenția unui utilizator(nu dau nume) asupra ortografiei. Nu am insultat pe nimeni și nu știu să fi folosit cuvinte obșcene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui Ralucai, ca obscen si ilegal este ceea ce se petrece pe chat si ca unii din cei care sunt pe acolo sunt irelevanti si ca ar trebui supravegheati, si ca intrebarile tale sunt caracteriztice varstei si ale necesitailor pe care le ai. Daca tot sterge ceva ilegal si obscen, sa intre mai des pe chat si sa faca suspendari de IP.

| Loly_2054 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel sad
Pana acum am pus vreo 6 intrebari
Si cica toate au caracter irelevant sad