| Sevenfold a întrebat:

Biserica, scoala sau spital? Ce ati construi? De ce?

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Un spital, ca la mine in oras stam cam prost cu medicatia.

| Nymphetamine a răspuns:

Un azil de batrani,pentru ca imi e foarte mila de ei.
Un orfelinat, pentru ca au nevoie si ei de o casa.
Un adapost pentru animale, pentru ca le ador si pentru ca nu merita sa stea pe strazi.
Si multe altele...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Un spital,insa unul CALUMEA,unde sa se poata trata oamenii,cu aparatura performanta, medici destui, saloane si sali de operatie curate!

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

O nouă casă pentru că aceasta nu mai rezistă mult timp, iar mai târziu aş construi un cabinet de psihologie.

| andrei213 a răspuns:

O scoala pentru ca scoala e importantawinkingnu cum chiulesc alti bine si noi chulim da toata clasa odata ca asa nu ne pun absentewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biserica : nu, nu cred in povesti.
Scoala : poate pentru ca eu merg la scoala doar ca ma intalnesc cu colegii si mai chiulim mergem pe la terase [am socala in centru]
Spital : sunt deja spitale la mine in oras functionale deci n-am dc sa fac asta