| sweetgirl13 a întrebat:

Bogdan iancu si stefan iancu sunt frati gemeni? daca nu cand s-a nascut fiecare?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

De ce nu cauti pe net?

| sweetgirl13 explică (pentru ionutzul31):

Ionut am cautat deja dar nu mi se dau date exacte despre stefan. daca nu esti in masura te rog nu mai comenta!

| ionutzul31 a răspuns (pentru sweetgirl13):

Stefan Iancu s-a nascut in 1998, iar Bogdan Iancu in 1999. Daca nu esti in masura sa "gugalezi" informatiile de care ai nevoie lasa-te de navigat pe internet (fapt care implica si comentarea asupra parerilor altora)."Internetul e ceea ce faci tu din el"
Sa ai o zi frumoasa in continuare happy

| sweetgirl13 explică (pentru ionutzul31):

Draga ma refeream la data de nastere exacta a lui stefan! a lui bogdan e pe 6 noiembrie, dar a lui nu este prezentata pe nici un site.

| ToxicMuffin a răspuns:

Nu,Stefan si Bogdan nu sunt frati gemeni.Stefan este nascut in 1997, 26 decembrie iar Bogdan este in 1999, 6 noiembrie. :*