| anonim_4396 a întrebat:

Brad natural sau artificial de Craciun? ce alegeti?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Natural bre...ca odata e Craciunul si trebuie sa miroase a brad.nu?love strucklove struck

caramela
| caramela a răspuns:

Asta chiar ca e tare...am luat stupid ca vreau brad natural in casa:o:o:o, atunci de ce se mai pune intrebarea? chiar nu va inteleg.

| Ramonaaaa a răspuns:

Artificial.Chiar merită să tai un brad pentru 2-3 zile cât ţine Crăciunul?

| 愛日本 a răspuns:

Bradul natural day dreaming
Este mult mai frumos, arata mai frumos împodobit decât cel artificial şi miroase superb.peace sign

| Damii a răspuns:

Brad artificial...nu cred ca merita sacrificat unul natural!

| AlexiaClaudia a răspuns:

E aleg brad natural, miroase mai frumos si nu trebuie sa te complici cu ansamblatul.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Artificial, e prea multă mizerie de strâns după cel natural.Aşa îţi iei frumos unul artificial şi îl ai vreo 2-3 chiar 4 ani, depinde cum ai grijă de el.
Sayonara!

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Brad natural happy

Imi place cum miroasehee hee

Daca tie iti place artificial ia-ti si ai si la anul' tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde daca stai la casa aleg cel natural cai e frumos arata bine si te bucuri de el, daca stai la bloc aleg cel artificial caci cel natural lasa ace si trebuie sa cari cateva etaje acel bard. Depinde la ce etaj staiwinking