| LoveYou7784 a întrebat:

Bun deci. Vreau sa ma apuc de editat video.uri. Am deja un program Windows Movie Maker. Stiu ca pot sa editez si video.uri pe el. Dar nu stiu cum sa descarc video.uri. Si n.am microfon deci nu stiu cum sa pun vocile. Ceva idei? *-* Funda! :*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde vrei sa descarci

| LoveYou7784 explică (pentru RAY):

Pai nu stiu de unde. De asta am si pus intrebarea

| RAY a răspuns (pentru LoveYou7784):

Pai gandeste-te de unde si apoi zi-mi

| T0T a răspuns:

Le descarci de pe youtobe sau mai poți de undeva dar vin ăștia cu pirateria peste mine. Nu o încurajez, cică. După ai nevoie de microfon sau o cameră care are și microfon sau căști cu microfon. Altfel nu prea poți.